<a href="mailto:daniel.ringdahl@movinger.nu">Daniel Ringdahl</a>

Daniel Ringdahl

Adjunkt: Svenska, Filosofi och Kommunikation
daniel.ringdahl@movinger.nu
<a href="mailto:berndt.schauman@movinger.nu">Berndt Schauman</a>

Berndt Schauman

Biträdande rektor. Adjunkt samhällskunskap,historia och geografi
berndt.schauman@movinger.nu
<a href="mailto:helena.lexander@movinger.nu">Helena Lexander</a>

Helena Lexander

Adjunkt: Kemi och Biologi
helena.lexander@movinger.nu

<a href="mailto:lars.borgstrom@movinger.nu">Lars Borgström</a>

Lars Borgström

Adjunkt: Historia, Samhällskunskap och Religionspecialicering
lars.borgstrom@movinger.nu
<a href="mailto:goran.lindeskog@movinger.nu">Göran Lindeskog</a>

Göran Lindeskog

Adjunkt: Fysik och Matematik
goran.lindeskog@movinger.nu
<a href="mailto:ilona.schliephake@movinger.nu">Ilona Schliephake</a>

Ilona Schliephake

Adjunkt: Kommunikation, Svenska, Tyska och Psykologi
ilona.schliephake@movinger.nu
<a href="mailto:anouchka.mukherjee@movinger.nu">Anouchka Mukherjee</a>

Anouchka Mukherjee

Adjunkt: Engelska, Franska och Musik
anouchka.mukherjee@movinger.nu
<a href="mailto:marco.rosas@movinger.nu">Marco Rosas</a>

Marco Rosas

Doktor i kärnfysik och partikelfysik Adjunkt:Matematik, Fysik och Naturvetenskap
marco.rosas@movinger.nu
<a href="mailto:milagros.castro@movinger.nu">Milagros Castro</a>

Milagros Castro

<a href="mailto:lennart.sacredeus@movinger.nu">Lennart Sacrédeus</a>

Lennart Sacrédeus

Lärare/Expert: Samhällskunskap
lennart.sacredeus@movinger.nu
<a href="mailto:anders.bogevig@movinger.nu"> Anders Bøgevi </a>

Anders Bøgevi

Doktor i Kemi,lärare i idrott och hälsa
anders.bogevi@movinger.nu
<a href="mailto:fernando.huerta@movinger.nu">Fernando Huerta</a>

Fernando Huerta

Doktor i Kemi, Vetenskaplig konsult
fernando.huerta@movinger.nu
<a href="mailto:ricardo.merino@movinger.nu">Ricardo Merino</a>

Ricardo Merino

Lärare i Kemi, Vetenskaplig konsult
ricardo.merino@movinger.nu